Basketbol Erkek Takımları

Erkek A takımlarımız antrenmanlarını Bahçelievler Siyavuşpaşa İlkokulu spor salonunda yapmaktadır. Antspor ismi ile İstanbul Büyük Erkekler Ligi’nde, Altınbilek ve Bahçelievler isimleri ile de Best Akademi Ligi’nde yer alan takımlarımız için yeni oyunculara kapımız açık.

Basketbol Kadın Takımları

18 yaş üzeri isteyen herkesin katılabildiği kadın basketbol takımımız Bahçelievler Siyavuşpaşa İlkokulu’ndaki yeni antrenman sahasına taşınıyor. Yeni oyuncuları aramızda görmekten memnun olacağız.

Veteran Takımı

1983 ve daha önce doğmuş olan oyuncuların katılabildiği veteran takımımıza halen aktif basketbol oynayan oyuncular da katılabilmektedir. Resmi lisans gerekmediği için herhangi bir kulüp ile basketbol maçlarına çıkan 35+ tüm oyuncular takımımıza katılabilmektedir. İsterseniz antrenmanlarımıza da katılabilir ya da sadece maçlara gelebilirsiniz.

Yurtdışı Turnuvalar

İsteyen oyuncularımızla katıldığımız İsviçre, Estonya, Ukrayna ve Hollanda’da düzenlenen turnuvalara ve takvimimize uyan başka turnuvalara katılmaya devam ediyoruz.

İstanbul Dışı Turnuvalar

Marmaris, Lüleburgaz ve Bursa’da katıldığımız turnuvalarda kazandığımız madalya ve kupalara yenilerini eklemek için uygun turnuvalara katılmaya devam ediyoruz.

basketbol

Basketbol Haberleri

Altınbilek Basketbol Takımı

2018 - 2019 sezonunda Best Akademi 2. Ligi'nde yer alacak Bahçelievler Basketbol takımımıza 18 yaşından büyük basketbol oynamak isteyen herkes katılabilir. Var olan takımımıza...